101 Kids Puzzles

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28 MB
  • Version 1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Kevin Bradford
Çocuğunuzun zeka gelişimine katkıda bulunmak için üretilmiş birbirinden kaliteli puzzlelar sizleri bekliyor.

Çocukların beyin gelişimleri okul çağından çok çok önceleri başlar ve okul çağı bu dönemler için geç kalınmış zaman olmaktadır. Evde kendi imkanlarımız ile onların beyin gelişimine ne kadar faydalı olabilirsek onların geleceği için o kadar faydalı bir iş yapmış olacağımız kesindir. Onun bu hem boş hem de zeka kapasitesi olarak maksimum olduğu son derece önemli olan dönemde sizlerin onlara yardım etmesi gerekmektedir. İşte bu oyun da uzmanlarımız tarafından çocuğunuz zeka gelişimini tamamlayabilsin diye özenle hazırlanmış 101 adet yapboz bulunmaktadır. Bu yapbozları büyük bir beceri örneği göstererek çözecek olan çocuğunuz zeka gelişimi konusunda kesinlikle sıkıntı yaşamayacaktır. 

Uzmanlar tarafından özel olarak hazırlanmış olan bu yapbozlar sayesinde çocuğunuz hayatı daha erken algılayıp anlamaya başlayacak. Okula gitmeden önce sayıların ve harflerin şekillerini okunuşlarını biliyor olacak. Gelişmiş görsel hafızası sayesinde ise bu zor dönemlerde hiç zorlanmayacak. Okul öncesi dönemde çocuğa bunun gibi bir çok faydası bulunan yapbozlara siz bu oyun sayesinde 101 tanesine birden sahip olmuş olacaksınız. 

Sizde çocuğunuzun beyin gelişimine katkıda bulunmak ve bu önemli dönemde ona eğlenceli bir yardımcı sunmak istiyorsanız bu oyunlar onun için gerçekten de doğru bir tercih olacaktır. 

Daha Fazla Göster
101 Kids Puzzles indir